Traşsız Saç Ekimi skip to Main Content

İLETİŞİM BİLGİLERİ

saç ekimi whatsapp
saç ekimi foto-banner

BİZ SİZİ ARAYALIM

Terapi Hair Saç Ekim Merkezi Türkiye'nin Birçok Yerinde Hizmetinizde
Ankara  Saç EkimiSaç Ekimi

Tıraşsız Saç Ekimi

Saç ekimleri, saçlarında sorun yaşayan bireylerin saç sağlıklarını geri kazanmak için uyguladıkları yöntemlerden bir tanesidir.  Bununla birlikte pek çok birey, yıpranan ve dökülen saçlarının yerine saç ekimi yaptırarak daha güzel görüntüler elde edebilmektedir. Aynı zamanda saç ekimleri, hekim kontrollünde ve cerrahlar tarafından yapılmaktadır. Bu sayede hem başarılı hem de olumlu sonuçların doğması sağlanmaktadır. Saç ekimlerinde, ekim yaptıracak olan bireyin önce ve sonrasında dikkat etmesi gereken detaylar bulunmaktadır. Saç ekimi öncesinde hastalar, gerekli önlemleri almalı ve bunlara dikkat etmelidir. Alınacak önlemler arasında; saçlarda kimyasal kullanılmaması, saçları yıpratacak herhangi bir işlem yapılmaması, doğal bakım malzemelerinin kullanımına dikkat edilmesi yer almaktadır. Bu sayede tedavi görecek saç, ekim için daha verimli hale getirilecektir. Aynı zamanda ekim sonrasında da, saçların köklerinin kuvvetli olması için gerekli önlemler göz önünde bulundurulmalıdır. Saç ekimlerinde hastalar üzerinde, farklı yöntem ve teknikler uygulanabilmektedir. Bu yöntemler, hastanın sağlık durumuna göre belirlenmekte ve gerekli tetkiklerden sonra uygulanmaktadır. Buna bağlı olarak hastalar, saç ekiminden olumlu sonuçlar alabilmektedir. Saç ekiminde kullanılan yöntemler arasında; tıraşsız saç ekimi, FUT tekniğiyle saç ekimi, FUE tekniğiyle saç ekimi gibi yöntemler yer almaktadır. Aynı zamanda hastaya kişisel olarak uygulanan yöntemler, hastanın saç köklerinin sağlığına bağlı olarak da belirlenmektedir.

Saç ekimi yöntemlerinden en çok kullanılanı, tıraşsız saç ekimi olmaktadır. Tıraşsız saç ekiminde, hastanın ekime uygun olup olmadığı konusunda tetkikler yapılır. Yapılan tetkiklere bağlı olarak hastaların saç köklerine cerrahi müdahaleler uygulanır. Bu teknikte hastanın saçları tamamen kesilmeden ya da kazınmadan, gerekli cerrahi işlemler uygulanabilmektedir. Aynı zamanda tıraşsız saç ekimi, FUE tekniğinin içeriğinde yer almaktadır. Bu anlamda saçların seyreldiği ve saç dökülmesinin fazlaca yaşandığı bölgeler, tıraşsız saç ekimiyle canlılık kazanmaktadır. Ayrıca tıraşsız saç ekiminde, hastaların ense kökündeki saçlardan itibaren üst bölgeye doğru gerekli kök taraması yapılmaktadır. Bu teknik sayesinde saçlarında sorun yaşayan bireyler, yaklaşık 4 cm’ye kadar saçlarını uzatabilmektedir. Böylece, hasta saçlarının eski sağlığına kavuşabilmekte ve başarılı bir cerrahi müdahale işlemini gerçekleştirebilmektedir. Aynı zamanda saçlarının doğal ve sağlıklı görüntüsü de, hastaların saç ekimlerinden olumlu sonuçlar almasını sağlayacaktır. Bu durumda saçlarında sıkıntı yaşayan hastalar, tıraşsız saç ekimiyle isteklerine ulaşabilmektedir. Traşsız Saç ekimi yaptırmak ve bu konu hakkında gerekli bilgileri almak isteyen bireyler,  www.terapihair.com adresinden merak ettiklerine ulaşabilmektedir. Ayrıca daha detaylı bilgi sahibi olmak ve randevu almak isteyen hastalar, 0545 355 42 42  telefon numarasıyla gerekli iletişimi sağlayabilmektedir.

Merkezlerden yararlanmak isteyen bireyler ise ülkemizin, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Trabzon, Rize gibi şehirlerinden Terapi Hair merkezlerine ulaşım sağlayabilmektedir. Bununla birlikte hastalar, kolay ulaşım olanaklarıyla birlikte gerekli bilgileri de edinebilmekte ve saç ekimi konusunda önemli noktalara ulaşabilmektedir.

Back To Top